Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Ochotnicza Straż Pożarna

List oraz życzenia świateczne dla mieszkańców Lubli
  Drodzy mieszkańcy Lubli! Z powodu nieporozumienia z kancelarią parafialną, nie było nam dane wspólnie przeżywać Świąt Wielkiej Nocy, nad czym bardzo ubolewamy. Pomimo ogromnej chęci do pełnienia warty przy grobie Pańskim, nasze dobre intencje zostały niekulturalnie odrzucone, a wystosowana przez nas delegacja została ordynarnie i arogancko potraktowana. W związku z tym jest nam bardzo przykro, że nasze szczere starania, aby Święta Wielkiej Nocy przeżyć wspólnie w atmosferze pojednania, zostały zignorowane. Od początku istnienia naszej jednostki celem była i jest zaszczytna idea niesienia pomocy bliźniemu oraz wspólne uczestniczenie w uroczystościach parafialnych.

     Aby mimo wszystko ten świąteczny czas został wypełniony pojednaniem i radością chcemy życzyć wszystkim mieszkańcom by te święta wielkanocne wniosły do Waszych serc wiosenny nastrój i świeżość, pogodę ducha, spokój, ciepło i nadzieję.

                                                                                                                                   Życzy Zarząd oraz członkowie OSP Lubla